O mnie

Cześć. Mam na imię Sabina i jestem Królową Mamą.

Mam 27 lat, jestem najszczęśliwszą żoną i spełnioną mamuśką 2-letniego Księcia i małej Księżniczki.

Kiedy akurat nie zajmuję się Księciem - swój czas poświęcam kreatywnym pasjom. Tworzę grafiki i plakaty, tak aby stworzyć w naszym domu ciepły i rodzinny klimat. Uwielbiam robić zdjęcia, a i czasem lubię też ubrudzić ręce. Wszelkie ozdoby i dekoracje do domu, a przede wszystkim do pokoju dziecka tworzę z największą przyjemnością.

Od niedawna do moich ulubionych zajęć dołączyło tworzenie dekoracji metodą decoupage. Zajęcie trudne, wymagające skupienia i precyzji, ale jakie wciągające i dające przyjemność. Oprócz tego zajmują mnie obowiązki każdej Królowej Mamy - gotowanie, pranie, prasowanie... Zdarza mi się także obejrzeć serial (ale od czasu, kiedy pojawił się Książe, nie robię tego zbyt często ;) ).

W wolnym czasie (czytaj: po nocach) prowadzę tego bloga, który jest dla mnie wielką motywacją! Jest to miejsce przede wszystkim dla mam, ale nie tylko. Staram się tworzyć artykuły, porównania, recenzje, które będą dla Was pomocne i dzięki którym z przyjemnością będziecie tu zaglądać! W grupie raźniej, łatwiej sobie poradzić z wieloma emocjami, a i wielu ciekawych rzeczy się można dowiedzieć.

Żona

Od kilku lat noszę obrączkę na palcu i nie znudziła mi się, ja wręcz nie mogę bez niej żyć! :D

Mama

Moje maleństwa to sens mojego życia, wielka motywacja i inspiracja.

Blogerka

Lubię dzielić się z Wami swoimi przeżyciami i doświadczeniami.